GARŚĆ ŁAMIGŁÓWEK DLA MOICH MĄDRYCH SÓWEK

KOCHANI!!

Otrzymaliście następujące karty pracy:

1. Plac Zabaw karty 3
  2. Plac Zabaw karty 4 (przy czym te karty możecie narazie odłożyć)
  3. Plac Zabaw KSIĘGA ZABAW Z LITERAMI
  4. Plac Zabaw KROPKI, KRESKI I LITERY

Będę co tydzień lub dwa razy w tygodniu zaznajamiała Was z zadaniami, które przy Waszej pomocy nasze Sówki będą rozwiązywały. Są zdolne i mądre, więc poradzą sobie z pewnością świetnie, jak zawsze. W tym tygodniu musimy nadrobić zaległości i tak:

1. Plac Zabaw karty 3 - rozwiązujemy od strony 25b do strony 30b włącznie
  2. Plac zabaw KSIĘGA ZABAW Z LIERTAMI - strony 52 i 53 (do tego jest karta nr 52 - w prawym górnym rogu tej karty jest numer 64) oraz 54  i 55. Do tej karty pracy są takie folie, jedna czerwona i jedna w paski, dzieci wiedzą o co chodzi)
  3. Plac Zabaw KROPKI, KRESKI I LITERY - wyrywamy kartę nr 3 z literą c,C i postępujemy zgodnie z poleceniami.

Dodatkowo:

Karta nr 42 DOMINO zagrajcie albo dzieci układają samodzielnie

Dowolna praca plastyczna związana z tematem "Porządki w ogródku" (inspiracji i pomysłów poszukajcie proszę z dziećmi w internecie wpisując dosłownie hasło: porządki w ogródku - prace plastyczne w przedszkolu.

Dla chętnych:

Zakładamy hodowlę cebuli - obserwujemy jak rośnie

Do śpiewania piosenka "Wiosna i Pan Ogrodnik" - zaraz sprawdzę czy jest w internecie na You Tube i dam znać. - niestety nie ma tej piosenki w zamian mogą posłuchać, chętni się nawet nauczyć piosenki "Znów przyszła wiosna" sł. Monika Kluza, muz. Mateusz Kluza ilust. Anna Siek (Official Video) dostępnej na You Tube.

Proszę nie róbcie wszystkiego naraz, rozłóżcie pracę do piątku lub soboty po 2- 3 strony, chyba, że Sówki chcą pracować do dajcie znać , prześlę nowe zadania.

Pozdrawiam, trzymajcie się cieplutko i zdrowiutko Pani Moniczka. W niedzielę 29. 03. 2020 wieczorem napiszę zadania na kolejny tydzień.

Data dodania: 2020-03-24 17:38:46
Data edycji: 2020-03-24 17:46:31