KOLEJNE MATERIAŁY DLA KANGURKÓW!

TEMAT TYGODNIOWY: JAK WYGLĄDA WIEŚ?

30.03.2020.-03.04.2020

1. Karty pracy do wykonania w tym tygodniu od str.19- str.21 włącznie. W zadaniu na stronie 20 jest mowa o głoskach, można tu dzieciom przypomnieć, że z głosek składa się każde słowo, które wypowiadamy. Mogą dla przypomnienia przegłoskować swoje imię, będzie im łatwiej wykonać zadanie. Na koniec mogą również podzielić sobie na sylaby nazwy zwierząt.
  2. Dodatkowo do wykonania praca z WYPRAWKI nr 39 na ten tydzień. Pozostałe karty od nr 35- nr 38 mogą sobie również wykonać oprócz nr 40, to zostawmy na kolejny tydzień ( będę dostarczała je każdemu w poniedziałek 30.03.2020).
  3. Chciałabym aby dzieci utrwalały sobie piosenkę pt. „Wiosna wiosenka” jest dostępna na kanale YouTube wystarczy wpisać tytuł. Dzieci słowa znają, ponieważ śpiewaliśmy ją codziennie.
  4. „Wiejska zagroda, naturalne odgłosy zwierząt wiejskiego podwórka i zagrody”- można wpisać na YouTube i dzieci mogą posłuchać .

MYŚLĘ, ŻE WYSTARCZY

Data dodania: 2020-03-29 15:49:52