PASOWANIE NA STARSZAKA

Od paru lat w naszym przedszkolu odbywa się uroczystość Pasowania na Starszaka. W tym dniu dzieci w odświętnych strojach przedstawiają program artystyczny dla swoich bliskich, nauczycieli, pracowników przedszkola oraz młodszych kolegów i koleżanek. Aby tradycji stało się zadość tak było i w tym roku. 6 listopada 2019 na głównej scenie naszego przedszkola stanęliśmy MY – SÓWKI. Recytując wiersze i śpiewając piosenki nie mogliśmy się doczekać, kiedy zostaniemy STARSZAKAMI. Okazało się, że nie jest to taka prosta sprawa, ponieważ pani Monika przygotowała dla nas mały egzamin, który na szczęście zdaliśmy na "szóstkę". Po złożeniu ślubowania w obecności naszego patrona przedszkola Kubusia Puchatka, pani dyrektor pasowała nas na STARSZAKÓW, a nasza pani wręczyła nam plakietki JESTEM STARSZAKIEM oraz pamiątkowe dyplomy.

Data dodania: 2020-02-24 18:34:08