Ważna informacja

Drodzy Rodzice!!!

w dniu dzisiejszym prześlę Państwu tradycyjnie na skrzynki mailowe informację  o wysokości opłaty za przedszkole za miesiąc marzec (za dwa tygodnie). Do Państwa, którzy dokonują płatności na miejscu w kasie przedszkola wyślę informację sms/w wiadomości na messenger, ponieważ nie mam możliwości przyjęcia od Państwa gotówki. Należy dokonać płatności przelewem na rachunek Przedszkola:

Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Przechlewie

nr 14 9326 0006 0066 6062 2000 0010

w tytule proszę wpisać:

opłata za miesiąc np. marzec 2020, imię i nazwisko dziecka oraz wyżywienie ..... opłata za godziny .....

Przepraszam za utrudnienia!!!

Marta Jażdżejewska