DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas, na każdy smutek mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie. Wnuki to czują i wiedzą dlatego 8 stycznia 2020 zaprosiły swoje babcie i dziadków do przedszkola na to najpiękniejsze ze wszystkich świąt, żeby podziękować im za dobro i wyrazić im swoją miłość. Dzieci przedstawiły swoim „Dziadkom” JASEŁKA. Wręczyły również zaproszonym gościom prezenty w postaci serca z piernika.
Dzieci cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla babci i dziadka. Natomiast goście z dumą patrzyli na swoje pociechy i gromkimi brawami podziękowali im za występ. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości - dzień, który na długo pozostanie w naszych sercach.

Rodzice zadbali o organizację stołów, które pięknie nakryte uginały się pod ciężarem talerzy pełnych ciast i innych smakołyków.

Data dodania: 2020-02-24 19:06:26