Listy do rodziców DO WIDZENIA

Drodzy Rodzice!

To był już ostatni tydzień w przedszkolu. Po wakacjach będziemy uczniami w szkole.

W minionym tygodniu dalej rozmawialiśmy o rozwadze. Podsumowaliśmy naszą wiedzę na temat wszystkich poznanych wartości i przekonaliśmy się, że każdy z nas ma taką, którą ceni najbardziej.

Pożegnaliśmy się z przedszkolem. I chociaż niektórzy z nas będą przychodzić tu jeszcze w wakacje, to czekamy już na pierwsze spotkanie w szkole.

Znamy już wszystkie litery, czytamy je i piszemy po śladzie; niektórzy z nas piszą samodzielnie. Świetnie też liczymy.

Śpiewaliśmy wszystkie piosenki, które poznawaliśmy przez cały rok.

Dobre pomysły dla mądrych rodziców, czyli jak spędzać czas z dzieckiem:

– zachowujecie rozwagę w działaniu podczas pobytu na wakacjach czy w domu; dzieci uczą się przez naśladowanie;

– podczas wakacyjnych wędrówek pokazujcie dzieciom piękno krajobrazów, ich różnorodność, pamiętając, że jesteśmy tam tylko gośćmi;

– bawcie się literami i liczbami – wspólnie czytajcie i przeliczajcie, co się da.

Data dodania: 2021-06-30 16:19:56
Data edycji: 2021-06-30 16:22:06