Misie

Grupę „Misie" 4-latki reprezentuje 14 chłopców i 8 dziewczynek.

Jestesmy bardzo zgraną i radosną załoga. Lubimy eksplorować otoczenie, poznawać świat wszystkimi zmysłami. Chętnie uczestniczymy w zajęciach sensoplastycznych, gdzie stykamy sie, z masami plastycznymi i doznajemy nowych wrazeń. Najbardziej podobają nam sie spacery, pikniki na swieżym powietrzu oraz wycieczki w okolicach przedszkola. Chętnie korzystamy ze sprzętu na placu zabaw, lubimy ruch i gimnastykę Słuchamy uważnie śpiewu ptaków, szumu drzew i hałasu dochodzącego z osiedla czy z ulicy. Jesteśmy bacznymi obserwatorami i chętnie uczestniczymy w zabawach naśladowczych. Z zachwytem obserwujemy eksperymenty i z radoscią pomagamy w ich realizacji. Dzięki naszemu Kalendarzowi Dni Nietypowch mamy okazje przeżywac niezwykłe przygody i doświadczenia. Podczas zajęc kształtujących wrażliwość na muzykę z radoscią tańczymy, śpiewamy i wyklaskujemy rytm. Misie uwielbiają zabawy konstrukcyine, tory przeszkod, zabawy samochodami i konikami. W czasie wolnym chętnie kolorują oraz malują farbami. Podczas edukacji wspiera je zajaczęk TupTup, który uczestniczy w wielu zabawach i wydarzeniach.

Wychowawca: Ilona Krauze-Piotrowska, Agnieszka Kunde, Katarzyna Szopińska

Pomoc nauczyciela: Anna Nenca