SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE Z RODZICAMI "CHOINKA Z KRAINY BAJEK"

Okres przed Świętami Bożego Narodzenia zachęca do organizowania spotkań z rodzicami dzieci. Dlatego też TYGRYSKI w dniu 17. 12. 2018 roku zaprosiły swoich rodziców na spotkanie wigilijne pod nazwą CHOINKA Z KRAINY BAJEK. Przedstawiły przygotowany występ artystyczny, śpiewały kolędy i pastorałki. W świątecznym nastroju przy świetle świec rodzice i dzieci składali sobie życzenia. Po obejrzeniu przedstawionego przez dzieci programu świątecznego, odczytano list od św. Mikołaja z prośbą o podzielenie się słodyczami z dziećmi z Domu Dziecka w Człuchowie. Wszystkie TYGRYSKI spełniły prośbę i wsypały swoje słodycze do worka, który w nocy zabrał św. Mikołaj. O słodki poczęstunek zadbały mamy, nastroju świątecznego dopełniły kolędy, które było słychać w tle. Wrażenia z wieczoru wigilijnego w przedszkolu na długo pozostaną dzieciom i ich rodzicom w pamięci. Było bardzo sympatycznie!

Data dodania: 2019-01-02 12:16:14