Świąteczne spotkanie z rodzicami

Dnia 18 grudnia 2018r. dzieci z grupy "Sówki" przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców i zaproszonych gości. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji Jasełek, wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały przygotowane wierszyki. Do szopki przybyli też pastuszkowie oraz dzieci z różnych stron świata, które przyniosły Dzieciątku dary oraz serduszka. Nasi artyści śpiewali pastorałki i kolędy, wykonywali układy taneczno-ruchowe, przedstawili historię "Dziewczynki z zapałkami". Na koniec dzieci kolędowały wspólnie z rodzicami przy świątecznym poczęstunku. I wtedy przyszedł Mikołaj który przyniósł dzieciom słodkie prezenty.

Data dodania: 2018-12-28 14:19:13