TYGRYSKI NA TROPIE WAŻNYCH WYDARZEŃ Z KALENDARZA PRZEDSZKOLAKA – MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU

27 marca obchodziliśmy w TYGRYSKACH Międzynarodowy Dzień Teatru. Postanowiliśmy uczcić to wydarzenie ponieważ realizujemy program pod nazwą TYGRYSKI NA TROPIE WAŻNYCH WYDARZEŃ Z KALENDARZA PRZEDSZKOLAKA. Pani Monika miała dla nas niespodziankę. Zaprosiła nas na spektakl baletowy "Śpiąca Królewna". Bardzo nam się podobało to przedstawienie, tym bardziej, że czekał na nas słodki poczęstunek, którym raczyliśmy się w przerwach między pierwszym, drugim i trzecim aktem. Podobno w prawdziwym teatrze też tak jest. Podczas spektaklu na widowni siedzieliśmy grzecznie i cicho, aby nie przeszkadzać, a na koniec biliśmy brawa. Potem przymierzaliśmy śmieszne nakrycia głowy - zwierzęce maski, które wykorzystamy w przedstawieniu. Będziemy mieli okazję wcielić się w rolę aktorów teatralnych - rola widzów już za nami.

Data dodania: 2019-03-27 07:00:29