TYGRYSKI NA TROPIE WAŻNYCH WYDARZEŃ Z KALENDARZA PRZEDSZKOLAKA – ŚWIATOWY DZIEŃ ŚRODKÓW MASOWEGO PRZEKAZU

Dnia 6 lutego 2019r. w obchodziliśmy Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu. Na początku wspólnie próbowaliśmy rozszyfrować ten jakże trudny termin, jednak gdy już się to nam udało, okazało się, że wszystkie dzieci korzystają z różnych mediów w swoich domach. Głównym celem zajęć było poznanie roli środków masowego przekazu w życiu człowieka, jednak znacznie ważniejsze było ukazanie dzieciom, że z dobrodziejstw techniki należy korzystać z głową i rozsądkiem. Dzieci ukazywały dobre strony płynące z korzystania z radia, telewizji czy Internetu, jednak wiedziały też, że nadmierne korzystanie z podanych środków masowego przekazu może szkodzić naszemu zdrowiu.

Data dodania: 2019-03-13 14:55:13
Data edycji: 2019-03-13 15:15:09