Ikona powiększania tekstu

UWAGA!!! 08-04-2019

UWAGA!!!     08-04-2019

Drodzy Rodzice !!!

Informuję, że w dniach 21-22.03.2019r. w przedszkolu zostało przeprowadzone referendum strajkowe. Wzięło w nim udział 100% pracowników. Za przeprowadzeniem akcji strajkowej opowiedziało się 100% pracowników.

Mając na uwadze powyższe oraz fakt niespełnienia żądania będącego przedmiotem sporu zbiorowego informuję, że od dnia 8 kwietnia 2019r. zostanie rozpoczęta akcja strajkowa, która będzie trwać do odwołania.

Nie mogę zagwarantować, że  będę w stanie zapewnić opiekę dzieciom w tym czasie. Proszę Państwa o zrozumienie i zapewnienie opieki swoim   dzieciom w tych dniach.

Możliwości rodziców zapewniające dzieciom opiekę:

- urlop na żądanie

- urlop wypoczynkowy

- zasiłek opiekuńczy (wniosek do pracodawcy o wypłatę zasiłku wraz z oświadczeniem rodzica o  nieprzewidzianym     zamknięciu placówki oświatowej)

- opieka babci, dziadka lub innego członka rodziny).

Za utrudnienia przepraszam

Dyr. p-la  Agnieszka Kwietniewska

Jeżeli strony uczestniczące w sporze dojdą do porozumienia to strajk zostanie odwołany.

Data dodania: 2019-04-05 08:24:46
Data edycji: 2019-04-12 14:00:24