Projekt ''Wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci w wieku przedszkolnym na terenie Gminy Przechlewo''

Zapraszamy dzieci uczęszczające do przedszkola do wzięcia udziału w projekcie  pt. Wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci w wieku przedszkolnych na terenie Gminy Przechlewo, który jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszy Europejskich dla Pomorza na lata 2021-2027.  Dla uczestników projektu zaplanowano szereg zajęć rozwijających kompetencje oraz wyrównujące szanse edukacyjne. Więcej szczegółów znajduje się w dokumentach rekrutacyjnych dostępnych poniżej lub w sekretariacie przedszkola.

Data dodania: 2024-08-20 14:09:34
Data edycji: 2024-08-20 14:36:26