Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Kangurki

Kangurki

              Jesteśmy wesołą i rozbrykaną grupą  Przyjaciół Kubusia Puchatka. Nasza grupa o nazwie Kangurki                    to radosne  4 - latki.

 

Codziennie zaskakiwani jesteśmy pomysłami na świetną zabawę. Bardzo miło spędzamy tu czas na wspólnych zabawach w naszych kącikach zainteresowań, a mamy ich dużo: z klockami i samochodami, gospodarstwa domowego, gier i układanek stolikowych, plastyczny, muzyczny.

 

 

Oprócz ciekawych zabaw z kolegami, poznajemy i uczymy się wielu mądrych rzeczy np. pór roku, co robią zwierzęta jesienią. Już teraz znamy odpowiedzi na naprawdę trudne pytania: dlaczego liście opadają jesienią?jak powstaje deszcz?skąd się bierze chleb?

 

Jesteśmy dumni z tego, że stajemy się coraz mądrzejsi. Nasze Panie czytają nam dużo bajek, baśni dzięki którym poznajemy czarodziejski świat i zabawnych bohaterów, a także uczymy się,że dobro zawsze zwycięża, a zło zostaje ukarane. Wszystkie Kangurki lubią rysować, malować i lepić. Mogą zrobić coś z niczego np. Prezenty dla swoich bliskich z okazji różnych świąt. Chodzimy też na różne teatrzyki i przedstawienia.

 

Wychowawca: Dorota Ringwelska-Szypryt, Genowefa Jakubowska, Justyna Bińkowska

Pomoc nauczyciela: Bajorska Justyna

 
Data dodania: 2019-09-04 13:35:22
Data edycji: 2019-10-07 14:40:38
Ilość wyświetleń: 240
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button